• Tüm Kategoriler
   • Kafa Koruma
   • Göz ve Yüz Koruma
   • SOLUNUM KORUMA
   • KULAK KORUMA
   • EL KORUMA
   • AYAK KORUMA
   • YÜKSEKTE ÇALIŞMA

   3m 1271 Yıkanabilir İpli Kulak Tıkacı (1 Çift)

   Talep ettiğiniz ürünün miktar ve varsa beden, renk v.b. çeşidini belirtirseniz dönüş yapılacaktır.

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Orjinal Tekli Ambalaj
   3,00 EUR + KDV
   115,86 TL
   FFP2 Amerikan normlarına göre N95 seviyesinde koruma sağlar.
   1,20 EUR + KDV
   46,34 TL

   3m 1271 Yıkanabilir İpli Kulak Tıkacı (1 Çift)

   • Uygun saklama kabı ile birlikte önceden kalıplanmış kulak tıkacı. Kişisel koruyucu ürünler kullanıldıktan sonra kesinlikle iade alınmamaktadır!
     

    3m 1271 Yıkanabilir İpli Kulak Tıkacı (1 Çift), kullanıcılarına sağladığı birçok avantajla dikkat çekiyor. Fiyat ve performans olarak oldukça verimli ve kullanışlı olan kulak tıkacı ile kullanıcılar faydalı ve rahat bir ürüne kavuşmuş oluyor. Sesi kesen yapısı ve yumuşak dokusu ile sağlıklı ve pratik bir kullanım olanağı sunan ipli kulak tıkacı ile gürültülü ortamlar, sessiz ve sakin bir hale geliyor. Stüdyo gibi yüksek sesli ortamlarda bile sesi kesmesi sayesinde kullanıcıların gürültüye maruz kalmasını engelliyor. İpli yapısı sayesinde ise kolay ve pratik bir kullanım fırsatı sunuyor. Üç metre uzunluğu sayesinde ise kullanıcıların diledikleri gibi ayar yapmasını sağlıyor. 

    Yıkanabilir ipli kulak tıkacı, kullanıcılarına sunduğu birçok avantajla dikkat çekiyor. Sesli veya gürültülü bir ortamda sesi kesmesi sebebiyle kullanıcılarını rahatlatıyor. Gürültülü bir ortamda bir şeyler okumak isteyen bireyler için oldukça kullanışlı bir hale geliyor. Kullanıcıların yalnızca okuduklarına odaklanmasını da sağlamış oluyor. Bunun yanı sıra yoğun geçen bir günün ardından dinlenmek isteyen bireyler için sessiz bir ortam oluşturuyor. Bu sayede kullanıcıların hem sessiz bir biçimde dinlenmesini sağlıyor hem de eşsiz bir konfor sunmuş oluyor. Ayrıca, sesten kaynaklı baş ağrısı gibi problemlerin engellenmesi için de ideal olan ipli kulak tıkacı, kullanıcılarına sağlık açısından da birçok fayda sağlamış oluyor. Yıkanabilir ipli kulak tıkacı, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

    Kulak tıkacı, çift olarak kullanıcılarına sunuluyor. Uzun ipi sayesinde ise hem pratik hem de kolay bir kullanıma sahip hale geliyor. Ayrıca bu sayede, kaybolma gibi durumları engelliyor. Uzun ipi sayesinde kaybolma riski minimuma inmiş oluyor. Böylece uzun süreli kullanım imkanı da sunmuş oluyor. Pratik ve uzun ömürlü kullanım fırsatıyla da kullanıcılarını memnun etmiş oluyor. İpli kulak tıkacı sayesinde kulaktan tıkacın düşmesi gibi bir problem de söz konusu olmuyor. Bu gibi durumlar gerçekleşse bile tıkacın kaybolması, uzun ip sayesinde imkansız bir hale geliyor. Bu sebeple, tek kullanımlık bir ürün olmaktan uzaklaşıyor. İpli kulak tıkacı, sunduğu tüm bu avantajlarla kullanıcılarına pratik bir kullanım fırsatı sunuyor.

    Yıkanabilir ipli kulak tıkacı, sunduğu sağlıklı kullanım fırsatlarıyla da dikkat çekiyor. Uzun ipi ile uzun süreli kullanım fırsatı sunan ürün, yıkanabilir özelliğiyle de bu fırsatı pekiştiriyor. Ayrıca, yıkanabilir olması sayesinde sağlık bir hal alıyor. Kulaklarda oluşan kirin kolayca kulaklıktan arındırılmasını sağlıyor. Kolay yıkanabilir özelliği ile dikkat çeken ipli kulak tıkacı sağlıklı bir hal almış oluyor. Bunun yanı sıra, ses geçirmeyen yapısı ile kullanıcılarına rahat ve huzurlu bir ortam sunuyor. Yıkanabilir ipli kulak tıkacı, hem sağlıklı hem de temiz yapısıyla oldukça kullanışlı bir ürün haline geliyor. Birçok avantaj sunan kulak tıkacı, tüm bu pratik özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

    İpli kulak tıkacı, temiz yapısı, yıkanabilir olması ve sağlık açısından sunduğu faydaların yanı sıra geniş kullanım alanlarıyla da dikkat çekiyor. Gürültüyü kesmesi sebebiyle, stüdyo gibi ortamlarda oldukça kullanışlı olan bu ürün, yoğun sesten rahatsız olan kullanıcılar için oldukça avantajlı bir hal alıyor. Silikon malzemesi sayesinde oldukça sağlık olan kulak tıkacı, suya dayanıklı yapısıyla da deniz ve havuz gibi sulu ortamlarda da kulak sağlığını ve kullanıcı konforunu koruyor. Bu gibi durumlarda, kulağa su kaçması sebebiyle oluşabilecek olan sağlık problemlerinin de önüne geçmiş oluyor. 3m 1271 Yıkanabilir İpli Kulak Tıkacı (1 Çift),  konforlu yapısı, kaliteli malzemesi ve tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduHRENS3M1271
   Marka3M
   Stok DurumuLütfen stok sorunuz.
   5010027818675
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri I Hakkımızda I Satış Sözleşmesi

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.